كنكور

از فردا چند روزی به خودم مرخصی دادم و ميرم منزل مامانم چون پدرم داره از مكه برميگرده و سرم شلوغ ميشه.21.gif

شب جمعه كه فرداش قرار بود كنكور رياضی برگزار بشه شب خيلی بدی بود چون برادرم حسابی دچار استرس شده بود و سردرد شديد داشت تازه دل درد و دل پيچه هم + ....... بهش اضافه شده بود.

خلاصه هممون كفری بوديم چرا بايد بعد از يكسال درس خوندن، شب امتحان اينجوری بشه، با كلی نذر و نياز راهيش كرديم رفت ولی نتيجه خوب نبود چون سرجلسه هم حالش بد شده بود و حسابی وقت كم آورده بود، حالا داره تو اين هفته خودشو برای امتحان دانشگاه آزاد آماده ميكنه. شما هم براش دعا كنيد.

كيان و كيارش هم اييييييييييی پسرای بدی نيستن فقط گهگداری كيان تب ميكنه بايد برای چكاپ ببرمش.

امروز می خوام یکی از بهترین جمله هایی را که تا به حال شنیده امبرای شما بازگو کنم. دکتر علی شریعتی یکی از بزرگترین تئوریسین های دوره معاصره واحتیاجی به معرفی من نداره. دکتر شریعتی می گويد:من نمی دانم که پس از مرگم چهخواهد شد و نمی خواهم بدانم که کوزه گر از خاک اندامم چه خواهد ساخت ولی بسیارمشتاقم که از خاک گلویم سوتکی سازد و گلویم سوتکی باشد به دست کودکی گستاخ وبازیگوش و او یک ریز و پی در پی دم خویش را بر گلویم سخت بفشارد وخواب خفتگان خفتهرا آشفته تر سازد بدین سان بشکند در من سکوت مرگبارم را.

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

/ 4 نظر / 16 بازدید
homi

salam bita jan omidwaram baradaret indafe moshkeli barash pish nayad

بيتا

سلام بيتا جون. چرا برادرت اينطوری شد؟ حتما دانشگاه آزاد موفق ميشه. ديدم زنگ ميزنم خونه نيستی.

بر و بچه های برزویه

سلام بیتا جان حالا جدای از کنکور امیدوارم سوغاتی خوب خوب بگیری.

مهين

سلام مامان کيان و کيارش خيلی خوشحال شدم که وبلاگ شما رو ديدم.متنی که از زبان شريعتی نوشتی خيلی جالب بود . پسرهای گلتو ببوس که خيلی ماهن