ورود يه تازه وارد به اسم ايليا خان

سلام به بهار، سلام به بوي خوش زندگي و سلام به همه شما دوستاي گلم، اميدوارم كه سال جديد رو با عشق و شور و نشاط آغاز كرده باشين.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

راستش الان بايد خواب باشم چون هم خودم و هم پسرا شديدا سرماخورديم و بايد استراحت كنيم،‌ ولي از اونجائيكه ايليا كوچولوي مامان بيتا (دنياي بيتا) دنيا اومده گفتم زودتر از خودش بيام اينجا و همتونو خبردار كنم،‌ البته از جانب خودش وكيلمممممممممم.18.gif

ساعت ده دقيقه به نه صبح زنگ زدم به همسر بيتا و اون بهم گفت كه بيتا رو دارن ميارن تو اتاق و ايليا كوچولو هم با وزن 340/3 كيلوگرم وضعش خوبه،‌ نشد بيشتر صحبت كنم، فكر كنم تا يكي دو ساعت ديگه بتونم با خود بيتا صحبت كنم،‌ البته خيلي دلم ميخواست ميرفتم و ميديدمش ولي با اين وضعي كه دارم به صلاح اونا نيست.

ايلياي عزيزم ورودتو به اين دنيا به مامان و بابات تبريك ميگم، اميدوارم كه قدمت براشون خير باشه.07.gif

اميدوارم اين شكلي باشي تا مامان بيتا كلي حال كنه.........07.gif

 

اين چن روزه حسابي سرمون به ديد و بازديد گرم بوده، مخصوصا كه خاله ناصر از تبريز اومده اينجا و ديشب هم باهم شام رفتيم فرحزاد جاتون خالي. پسرا هم تا تونستن آتيش سوزوندن،‌ مخصوصا كه بعد از چن وقت پسرعموشونم (پارسا) اونجا بود، البته پارسا به شيطوني پسراي من نيست.

امروز اولين روزيه كه تو تعطيلات بدون ناصر از خواب پاشدم، چون رفته سر كار جديد،‌ براش دعا كنين كه كارش خوب بگيره.

الانم كيان از خواب پاشده و در حال سرفه رفته پيش كيارش تا كارتون ببينه،‌ پاشم برم صبحونه‌شونو بدم كه الان صداشون درمياد.

راستي عكسي كه تو پست قبليم گذاشتم، عكسي بود كه مرحوم مهندس نوري مديرعامل فقيدمون به همراه اون با يك ايميل عيد رو به همكاراش تبريك گفت، 21 فروردين اولين سالگرد درگذشت اين مرد عزيزه، روحش شاد...........02.gif

حميرا جون اميدوارم عمل پاي شايان خوب انجام بشه و تو بتوني بياي ايران، مرسي كه به يادم هستي عزيزم.

ميدونين كه امسال سال خوكه، مطلب زير رو بخونيد بد نيست:

07.gif09.gif

1386 سال خوک است؛

از سال خوک چه می دانید؟


بالاخره سگ با تمام دلهره ها و اضطراب ها و بی اعتمادیش سال را به پایان رساند و برای یک استراحت طولانی دوازده ساله ما را ترک کرد و فرصت نفس راحت کشیدن پیدا کردیم. بر مبنای گاه شماری های شرقی ها سال ۱۳۸۶ ( ۲۰۰۷ ) سال خوک است.
هرچه نگرانی در سال های قبل بود در سال خوک جایش را به آرامش و شادی و راحتی می دهد
   تقسیم دوازده تایی فقط مختص ماه های سال نیست، بلکه چینی ها و اصولا اهل نجوم و تنجیم هم سال ها را به دوره های دوازده تایی تقسیم می کنند که هر کدام را با نماد یک حیوان مشخص می کنند: موش، گاو، ببر، گربه ( از نظر مصری ها خرگوش )، اژدها، مار، اسب، بز، میمون، خروس، سگ و خوک .

این دوره ها آغاز و اوج و فرود دارند و تغییرات آنها شباهت تام و تمام با فصول دارد: آغاز سبز شدن و امید و روشنایی مثل بهار، اوج گرما و برکت مانند تابستان، فرود نرم و آهسته چون پاییز و سرمایی که در دل آن زندگی برای آغازی دوباره خود را آماده می کند همانند زمستان.

خوک آخرین حلقه دوازده گانه سال هاست و در بطن خود زندگی دوباره با تمام شور و شرش را دارد. هرچه تلخی و نگرانی و اضطراب در سال های بز و میمون و خروس و سگ وجود داشت در سال خوک جایش را به آرامش و شادی و راحتی می دهد.

از نظر طالع بینی چینی سال خوک بهترین سال برای تمام مردم دنیاست چون در این سال کار فراوان برای همه وجود دارد و گردش پول عادلانه خواهد بود.

سالی که از دست گرفتاری های سیاسی و اداری می توان نفسی به راحتی کشید. سالی که برای روشنفکران و اهل حساب و کتاب به یک اندازه خوب است. یعنی سال تعادل و تناسب.

از نظر طالع بينی چينی، در این سال خیانت ها و بی اعتمادی ها بسیار کم خواهد بود. سال صلح طلبی عمیق، سالی که دعوا و اقامه دعوا در مراجع ذیصلاح جای بحث های تند و دعوا و جنگ را می گیرد.

سالی که ادبیات بر تارک آن خواهد درخشید و نویسندگان و شعرا به دور از دغدغه های رایج به موفقیت های چشمگیری نائل خواهند شد.

بچه هایی که در بهار و تابستان سال خوک متولد می شوند در رفاه و آسودگی زندگی خواهند کرد.

البته به دلیل سادگی بیش از حد خوک امکان زودباوری، فریب خوردن و نومیدی هم وجود دارد.

از بدی های سال خوک این است که افراد از هم دیگر تقاضای کمک کمتری می کنند و احتمالا آسیب بیشتری می بینند.

تاثیر علامت خوک بر نمادهای حیوانی دوازده گانه

نه تنها سال خوک، بلکه تمام علایم دوازده گانه برای متولدین همه ماه ها تاثیرات یکسانی ندارند.

متولدین سال موش ( ۱۳۱۵، ۱۳۲۷، ۱۳۳۹، ۱۳۵۱، ۱۳۶۳ ) می توانند تا دلشان می خواهد با دمشان گردو بشکنند! و البته برای آینده برنامه ریزی کند و شکرگزار باشند.

متولدین سال گاو ( ۱۳۱۶، ۱۳۲۸، ۱۳۴۰، ۱۳۵۲، ۱۳۶۴ )، سال ببر ( ۱۳۱۷، ۱۳۲۹، ۱۳۴۱، ۱۳۵۳، ۱۳۶۵ ) ، سال گربه ( ۱۳۱۸، ۱۳۳۰، ۱۳۴۲، ۱۳۵۴، ۱۳۶۶ ) ، سال اسب ( ۱۳۱۹، ۱۳۳۱، ۱۳۴۵، ۱۳۵۷، ۱۳۶۹ ) ، سال خروس ( ۱۳۱۲، ۱۳۲۴، ۱۳۳۶، ۱۳۴۸، ۱۳۶۰ ) و سال خوک ( ۱۳۱۴، ۱۳۲۶، ۱۳۳۸، ۱۳۵۰ و ۱۳۶۲ ) هم سال خوبی در پیش دارند با کار زیاد و مشکلاتی که در اسرع وقت به سامان می رسند.

متولدین سال اژدها ( ۱۳۱۹، ۱۳۳۱، ۱۳۴۳، ۱۳۵۵ و ۱۳۶۷ ) ممکن است امسال بی پول شوند.

متولدین سال مار ( ۱۳۲۰، ۱۳۳۲،۱۳۴۴، ۱۳۵۶، ۱۳۶۸ ) بهتر است منتظر سال بهتری باشند.

متولدین سال بز ( ۱۳۲۲، ۱۳۳۴، ۱۳۴۶، ۱۳۵۸ ، ۱۳۷۰ )، میمون ( ۱۳۲۳، ۱۳۳۵، ۱۳۴۷، ۱۳۵۹، ۱۳۷۱ ) و سگ ( ۱۳۲۵، ۱۳۳۷، ۱۳۴۹، ۱۳۶۱، ۱۳۷۳ ) باید احتیاط پیشه کنند و مواظب دخل و خرج و خانواده شان باشند.

/ 33 نظر / 33 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آرزو (مامان آرش)

بیتا جان سلام چطوری؟ سال نو مبارک. سالی سرشار از شادی و سلامتی و موفقیت برایت در کنار آقای همسر و دوقلوهای گلت آرزومندم. مرسی که خبر تولد ایلیا کوچولو را دادی. خیلی خوشحال شدم

ارام

بيتا جن سال جديد را به شما و دوتا پسر گل و شيطونت و اقا ناصر تبريک ميگم کطلب سال خوک خيلی جالب بود خوشم اومد کلی باش حال کردم اميدوارم برای همه سال خوبی باشه

پوریا

سلام... سال نو مبارک.... انشاءالله سالی خوب توام با موفقیت و سلامتی در انتظارتون باشه..

مصطفی

سلام چرا بهم سر نمی زنی من لينگت کردم مامانی موفق باشی بای

افشان

سلام بيتا جان : عيدتو پسرها و همسرت مبارک .خوبی خانوم . مبارک ماشين .منم هم اميدوارم که اين سال سال خوبی برای همه مردم باشه و از گرفتاری ها کم بشه . مريض ها شفا پيدا کنند .راستی نگفتی ماشينتان چيه ؟؟؟؟بهر حال مبارک

مرضيه(مامان ياسمين)

سلام سال نو مبارک .....خدا اين پسرای قند وعسل را حفظ کنه الهيييييييييی

مهین (مامان هانا)

سلام انشالله سال خوبی را در کنار آقای پدر و ملوسکهای خوشگلت داشته باشی

آرزو

سلام بيتا جون عيد شما هم مبارک.اميدوارم بهتون خوش گذشته باشه

ثمين

بيتای عزيز ومهربونمون پس کجايی تو ؟! دل من واسه ی خودت واون دوتا خوشگل شيطون خيلی تنگ شده ..کاش زودتر بيای واز خودت وبچه ها برامون بنويسی ...اميدوارم هرجا هستی شاد وسلامت و خندون باشی عزيز مهربون

مامان پگاه و دوقلوها

سلام مامانی .... دوقلوها خوبن؟ اميدوارم امسال در کمال ارامش باهم زندگی آرومی داشته باشين... می بوسمتون...